Vasara, tu ir tavo tobulas makiažas. Sužinok savo!

1. Tavo tobula vasaros diena yra:

Aš, mano vandenlentė ir skrodžiamos bangos.
Vynas nuostabiame vakarėlyje ant jūros kranto.
Viso kūno masažas egzotiškoje vietoje.
Iškyla gamtoje su draugais ir gyva muzika.

2. Tavo vasaros pagrindiniai drabužiai:

Maudymosi kostiumėlis ir hidrokostiumas.
Kurio nors garsaus dizainerio visa vasaros kolekcija.
Tai priklauso nuo to, kokią šalį ar salą aplankysiu šią savaitę.
Lengva vasariška suknelė, basutės ir viena arba kelios apyrankės

3. Tavo gyvenimo filosofija:

Viskas arba nieko.
Dama visuomet turi prisiminti du dalykus – būti stilinga ir nepakartojama.
Pasaulis tau po kojomis – pamatyk jį.
Laisvė ir nuotykių pojūčiai – štai, kas svarbiausia.

4. Tavo vasariška šukuosena yra:

"Arklio uodega" arba kuodas – svarbiausia, kad plaukai nelįstų į akis.
Švelnios garbanos arba visiškai ir tobulai ištiesinti plaukai – juk reikia pabrėžti savo šukuosenos stilių.
Šiek tiek paveltas kuodas – jis puikiai atrodo bet kurioje šalyje.
Lengvos paplūdimio garbanos.

5. Tavo požiūris į makiažą vasarą:

Man užtenka ir kremo nuo saulės.
Nepriekaištingas makiažas su šiek tiek lūpų blizgio.
Viskas paprasta: makiažo pagrindas, šiek tiek skaistalų ir lūpų balzamas. Svarbu, kad viskas tilptų rankinėje ir galėčiau turėti su savimi.
Svarbiausia - švytinti, gaivi oda.

6. Gėrimas, numalšinantis tavo vasarišką troškulį

Paprasčiausias senas geras vanduo.
Taurė rausvojo vyno.
Dieną – stiklinė šalto vandens, vakare – taurė šalo Mohito.
Gardus vaisių koktelis arba stiklinė šviežiai spaustų sulčių.

Tavo rezultatas - Vakarėlių liūtė

Tu mėgsti prabangą, tad vasara – pats tinkamiausias laikas ja pasimėgauti. Kas nori būti šlapias ir aplipęs smėliu, jei gali mėgautis įdomių žmonių draugija su taure putojančio vyno? Taigi, jeigu kas nors tavęs ieškos, greičiausiai būsi stilingame renginyje ar užmiesčio rezidencijoje surengtame vakarėlyje. Tas pat tinka ir tavo makiažui – jis turi būti toks pat išpuoselėtas iki tobulybės kaip ir tu. Na, o jei nori išsiskirti ir pabrėžti savo vasariškąjį „Aš“, rinkis šviesius pastelinius arba ryškius rožinius atspalvius. Jei jautiesi nepaprasta ir nori atrodyti tikrai viliojanti – drąsiai brėžk lengvą, subtilų akių kontūrą. Tavo šūkis –prabangi, žavinga ir tviskanti vasara!

Tavo rezultatas - Romantikė

Tu esi laisvai skrajojanti siela, besimėgaujanti kiekviena akimirka, o ypač tingiomis vasaros dienomis. Šį laiką leidi kartu su artimiausiais draugais: mėgaujiesi geru oru, organizuoji iškylas, važiuoji į festivalius ar tiesiog tingiai drybsai prie vandens telkinio. Taigi tavo makiažas tiesiog spinduliuoja gyvenimą, o tam paryškinti puikiai tinka lengvos bronzinės spalvos, neutralių atspalvių šešėliai bei persikų ar bespalvis lūpų blizgis. Jei nori savo išvaizdai suteikti papildomo spindesio, gali naudoti kosmetinį pieštuką skruostams pabrėžti. Bet nepamiršk – mažiau visada yra daugiau. Tavo makiažas turi švytėti kaip ir tu pati!

Tavo rezultatas - Aktyvaus laisvalaikio entuziastė!

Nepaprastai ilgos vasaros dienos tau reiškia papildomą progą pabūti vandenyje ir pasimėgauti visais jo teikiamais malonumais. Galbūt nuolatinis mirkimas vandenyje ir neleis tau džiaugtis tobulu makiažu, bet tai tikrai nereiškia, kad negali atrodyti pritrenkiamai. Tu puikiai žinai, kad ilgai mirkstant vandenyje, o ypač sūriame, oda gali pradėti šiurkštėti ir sausėti, todėl visada su savimi turėk drėkinamojo kremo, kad išsaugotum odos drėgmę. Kadangi tau kremas nuo saulės tiesiog būtinas, gali pakaitomis teptis vienu ir kitu prieš arba po pasiplaukiojimo. Be to, savo lūpas apsaugoti gali naudodama drėkinamąjį lūpų balzamą, turintį lengvą atspalvį. Taigi, atrodo, šią vasarą laiką leisi tikrai puikiai, o natūralus ir lengvas makiažas padės tau išlikti nepaprastai žavingai!

Tavo rezultatas - Keliautoja

Tu nesi iš tų, kurios gali ramiai nusėdėti vienoje vietoje, o ypač vasarą. Šis metų laikas tau – naujų išbandymų ir nuotykių metas. Nesvarbu, ar tai bus kelionė į egzotišką šalį, ar kopimas į aukščiausią kalną. Kad ir koks būtų tavo kelionės tikslas, tau svarbu žemėlapyje pasižymėti dar vieną ištyrinėtą vietą. Taigi dėl tavo polėkio keliauti makiažas turi būti labai gerai apgalvotas. Juk nesinori prigrūsti savo ir taip pilno lagamino, bet gerai būtų turėti viską, ko reikia tobulai išvaizdai. Ką tokiu atveju daryti? Sukurk tokį makiažą, kuris prisitaikytų prie tavęs ir skirtingų klimato ar aplinkos sąlygų. Be to, atskleistų tavo natūralų grožį. Tau tobulai tiks nepastebimas, bet tavo nepaprastą žavesį subtiliai pabrėžiantis makiažas. Raktas į jį – savo gražiausių veido vietų (akių, lūpų, blakstienų) išryškinimas (svarbiausia nepersistengti!). Tavo veidas turi atrodyti taip, tarsi ką tik nubudai ir esi pasiruošusi naujai kelionei. Lengvas makiažo pagrindas ir maskavimo pieštukas kartu su kreminiais skaistalais – štai, ko iš tikrųjų tau reikia. Na, o lūpoms užteks tavo mėgstamos rausvos spalvos blizgio. Viskas – tau tikrai nebereikės sukti galvos, kaip atrodyti žavingai, kad ir kokioje šalyje būtum.